January Essentials │Bez čeho se v zimě neobejduPříjemná vonná svíčka. Mojí volbou je rozhodně Yankee Candle, protože takový výběr nemá žádná jiná firma, a také hlavně a především proto, že skutečně dlouho vydrží. Nicméně musím se přiznat, že kdyby je teď nevyprodávali jen za poloviční cenu(11.5£). Nicméně je leden, máme po Vánocích a ten nádherný nádech cukroví a vánočního stromečku je pryč. Proto nám k tomu návratu do reality pomůže jiná příjemná vůně. 


Dalším takovým kouskem, který mi pomáhá přežít celý tenhle šílený měsíc, je tahle ohřívací láhev na horkou vodu, nebo jak jsem se právě dozvěděla, termofor. Je sice pravda, že jsem jí koupila přítelovi k Vánocům, nicméně už chápu, proč po ní tak strašně moc toužil. Mrzne a to po celé Evropě. A pokud žijete ve Skotsku, kde nějaké zateplování budov nikdo nezná, mrznete i doma. Takže hřejivá láhev je naprosto skvělým kamarádem do nepohody, protože hřeje i pět hodin, což je docela slušné. Navíc holky, skvěle pomáhá při PMS.Čaj! A nejlépe s medem. Myslím, že jsem nikdy v životě nevypila tolik čaje, jako právě tento měsíc, protože mě ničí šílená rýma, které se tu nemůžu vůbec zbavit - vysloveně si jako silný introvert užívám smrkání uprostřed přednášky, kdy se pokaždé všichni leknou a otočí přímo na mě. 


Jelení lůj na popraskané rty. Respektive proti popraskaným rtů. Doma jich mám snad sto a pokaždé si koupím nový, protože jej obvykle nechám doma nebo případně v jiné kabelce. Nicméně mými nejoblíbenějšími je právě toto melounové Labello nebo cokoliv od Nivey. Popřípadě se mi moc líbil zázračný kelímek a to jak originál, tak i ve formě jeleního loje. Bohužel ve Skotsku nemám k Oriflame moc přístup, ale musím toto moudro předat dále. 


Když už jsme u těch popraskaných rtů, samozřejmě musím zmínit i krém na ruce. Nejsem vybíravá, ale musím uznat, že krém na ruce od Just na doporučení mé mamky je rozhodně mým jasným favoritem. Ale když není, nedá se nic dělat. Asi jste si všimli, že na obrázku nemám krém na ruce, ale body lotion od Katy Perry. Je to proto, že mé krémy na ruce jsou celé odřené, protože je tahám všude sebou a rozhodně tedy nevypadají zrovna výstavně. Nicméně krémy na ruce jsou základ každé tuhé zimy. 

Jako předposlední tu mám jeden z mých nejnovějších výprodejových úlovků - termosku. Ačkoliv naše škola má nejmodernější knihovnu v celé Británii, která je tak hypermoderní, že tam máme unisex záchody, nicméně něco jako rychlovarné konvice nebo mikrovlnky nám jaksi po campuse chybí(dobře, nebudu to přehánět, medici mají jednu mikrovlnku na celou budovu). A tak se něco, jako termoska na horkou kávu hodí. Protože nekradu, abych si každý den kupovala Starbucks, protože ta břečka za 2.5£ se v naší školní kavárně skutečně nedá pít. A jak jsem už zmínila, s mojí rýmou se musí čajíčkovat. 


A na závěr tu mám ponožky od firmy Nejlepší babička na světě! Protože největší zima je od nohou, jak říká mamka, teplé ponožky jsou základ. A není nad ty s láskou pletené od babiček, že? Navíc ta barva je prďácká! 

A jaké jsou vaše nezbytnosti pro tento měsíc? 


3 comments

 1. Podobné jako tvoje. Jen teda místo Yankee pálím svíčku z ablbertu, která neskutečně voní.♥

  ReplyDelete
 2. teplé ponožky sú aj u mňa základ :) nosím ich niekedy aj cez leto :D alebo teda keď ešte nie je tak veľmi horúco, tak hocikedy :)
  Pozývam ťa na moju Giveaway na blogu :)
  MakeUpByVeo

  ReplyDelete
 3. Hodně podobné. Akorát místo čaje miluji horkou čokoládu nebo kakao a místo svíčky Yankee mám aromalampu, ale jinak super věci :)
  Inspiration by Linda

  ReplyDelete